جراحی زیبایی پلک

ساخت وبلاگ

روش لیزر پوست را اصلاح می کند البته در موارد خفیف . وقتی افتادگی پلک شدید باشد و پف زیر چشم وجود داشته باشد به روش لیزر حل نخواهد شد. فقط در برطرف کردن چین و چروک خفیف می تواند موثر باشد.

در جراحی زیبایی پلک بالا برش روی شیار پشت چشم است و جای برش نخواهد ماند.

عضله مانند دیواره ای است که چربی را پشت خود نگه می دارد. با افزایش سن این دیواره شل خواهد شد و چربی بیرون می زند. در چربی پلک دیواره را سفت می کنیم چربی را اصلاح می کنیم.

برای جراحی پلک لازم است را انتخاب کنیم.  زیرا امکان دارد پوست نازک را بسیار بردارند و برای جبران ان پوست ضخیم را جایگزین پوست نازک کنند و مجددا پف ایجاد خواهد شد.

در بررسی پلک بالا پوست اضافه و عضله اضافه و چربی اضافه و همچنین افتادگی ابرو مورد بررسی قرار می گیرد. و پنجمین مورد بررسی شده غده اشکی می باشد که در حین جراحی مورد بررسی قرار می گیرد.

در افرادی که برای بار اول مورد جراحی زیبایی پلک می شوند کار پزشک اسان بوده ولی برای افرادی که برای ترمیم مراجعه می کنند(به دلیل اینکه پوست پشت چشم به مقدار زیادی برداشته شده و چشم باز می ماند) باید خیلی دقت کرد. در اینصورت پزشک مجبور است برای ترمیم از جای دیگر پوست بردارد و در این حالت باید به تفاوت رنگ و برجستگی و انکه 2 خط برای برش است باید توجه کند .


برچسب‌ها: جراحی زیبایی پلک, جراحی اصلاح افتادگی پلک, بهترین جراح پلک تهران

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و یکم آبان ۱۳۹۶ساعت 13:21&nbsp توسط   | 

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 ساعت: 16:16

close
تبلیغات در اینترنت